Ivet Klímová - zrealitky (01)

MÁ PRÁCE JE I MÝM KONÍČKEM.

A všechno, co dělám, dělám s láskou a odhodláním. Ale o tom až potom. Prodáváte nebo kupujete nemovitost a obáváte se, co na vás ve světě realit čeká? Je dobré, mít na cestu průvodce. Někoho, kdo se vyzná.

obchodních případů
let v reality
let zkušeností

Mou vizitkou jsou spokojení zákazníci, mou devizou 36 let obchodní praxe a mou jistotou jedinečný tým.

Prodávám

Svým klientům jsem průvodcem na cestě prodeje, pronájmu či koupi nemovitosti. Vyhledávám pro klienty vhodné investice, nemovitosti, pozemky... A co je nejdůležitejší, starám se o hladký průběh celého "obchodu", ať už se jedná o jakýkoliv scénář. Možná je to díky mému entusiasmu a zápalu pro věc. Od samého začátku působení v realitách jsem měla štěstí na skvělé klienty a celých 8 let pracuji na doporučení. To považuji za svou nejlepší vizitku. Nerada o sobě dlouze vyprávím a tak raději nechám mluvit své klienty.
Iveta Klímová
zrelitky.cz

PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Není důležité umět vše, ale vědět, na koho se obrátit.

Proto se obklopuji lidmi, kteří jsou profesionály ve svém oboru. Finance, právní servis, focení či videoprohlídky – pro každou oblast mám jako eso v rukávu, ty pravé lidi. 

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE

Profesionální fotografie zvyšují cenu nemovitosti a přivedou vám více zájemců.

PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI

Homestaging - Připravíme Vaši nemovitost k nafocení a k prodeji.

VIDEOPROHLÍDKA

Zvyšuje atraktivitu nabízené nemovitosti a umožňuje prohlídku na dálku.

Děkujeme Vám za asistenci s prodejem naší nemovitosti. Vše proběhlo pod Vaší taktovkou k všeobecné spokojenosti všech zúčastněných stran. Berte to jako projev našeho díku za Vaší profesionální práci.
manželé Štrymplovi
Super, to je panečku spolupráce. Zařadím Vaší realitní kancelář na seznam spolehlivých a fungujících bez problémů a tahanic. To se bohužel dá říct o realitních kancelářích velmi málo. Díky za vás!
Martin Mašek
Vyzkoušeli jsme dvě realitní společnosti, a nic. Nakonec jsme dostali doporučení na paní Klímovou a světe div se, příjemné jednání, profesionální focení, prohlídky u kterých jsme být nemuseli a rychlé prodání. Samozřejmostí bylo pávní zajištění. Za nás dáváme jedničku s hvězdičkou a děkujeme!
Ivana a Jaroslav
S zrealitky.cz a přímo s paní Ivetou Klímovou máme skvělé zkušenosti. Profesionální servis a zároveň přátelský přístup a servis. Iveta nám pomohla zařídit úplně vše od A do Z: Perfektní tak byla spolupráce nejen s Ivetou, ale díky ní i s právní službou a s pomocí s hypotékou. Rychle nám našla pozemek a zároveň zajistila pronájem našeho bytu. Zkrátka dokonalý servis, za který velice děkujeme. A pokud doporučit nějakou realitní společnost, tak jedině Ivetu z zrealitky.cz!
Veronika a Kateřina

Spolupracovníci

Spolupracovníci, kteří zajišťují bezchybné fungování Zrealitky.

Ing. Marcela Čadková

Nezávislá hypoteční specialistka

Ing. Marcela Čadková se finančním poradenstvím zabývá od roku 2010. Těžiště její práce spočívá zejména ve sjednávání hypoték. Hlavním cílem Marcely je připravit hypotéku podle požadavků a potřeb klientů.

JUDr. Ing. Věra Nováková

advokátka

JUDr. Ing. Věra Nováková, roz. Vaňková, vystudovala obor právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V rámci advokátní praxe nabízí: právní porady, právní rozbory, sepis smluvních dokumentů a mnohé další.

Holky z Time2grow.cz

foto, grafika, správa webu

Když se řekne marketing, každého napadne něco trochu jiného. Vizitky, letáky, bannery či jiná grafika? Správa Facebooku nebo jiných sociálních sítí? Tvorba webových stránek. To přesně to, co holky nejvíc baví!

Svinařov

01.

Praha, Modřany

02.

Hradečno

03.

Horní Bezděkov

04.

Kladno

05.

Kladno

06.
G-6LJB0V3L1G
Přejít nahoru